зарядний пристрій для акумулятора 12В 6A 100Ач XoKo (XK-CC12-6A)
Код:ЦБ-00163263
Артикул: XK-CC12-6A
Вихідна напруга
Максимальний струм заряду
6 А
Тип заряджаємого акумулятора
свинцево-кислотний
Тип роботи
Інтелектуальний
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
- м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
- м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
- м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
- м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
зарядний пристрій для акумулятора 12В 6A 100Ач XoKo- мережне зарядне пристрій.