зарядний пристрій для акумулятора 12В 5A 100Ач XoKo (XK-CC12-5A)
Код:ЦБ-00163262
Артикул: XK-CC12-5A
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
зарядний пристрій для акумулятора 12В 5A 100Ач XoKo- 3-ступінчаста зарядка: заряджання постійним струмом, заряджання постійною напругою, плаваюча зарядка.
Особливість:
  • Захист від перезарядки, захист від короткого замикання, захист від зворотного підключення
  • Підходить для 12В, від 2А до 100А, свинцево-кислотних, AGM або GEL акумуляторів.
Технічна характеристика:
  • Матеріал: ABS та мідь
  • Колір: Чорний
  • Електрична вилка: ЄС
  • Номінальна напруга: AC 110-240V 50Hz
  • вихідна напруга: DC 12V
  • Номінальна потужність: 75 Вт
  • Вихідний струм: DC5A
Характеристики
Виробник
Група запчастин
Акумулятори та аксесуари
Батьківщина бренду
Китай
Вихідна напруга
Вхідна напруга
Максимальний струм заряду
5 А
Потужність пуско-зарядного пристрою
75 Вт