зарядний пристрій для акумулятора 12В 2A 30Ач XoKo (XK-CC12-2A)
Код:ЦБ-00163261
Артикул: XK-CC12-2A
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
зарядний пристрій для акумулятора 12В 2A 30Ач XoKoмає високотехнологічну начинку підвищеної міцності. Також відрізняється привабливою ціною та простотою використання.
У зарядному пристрої XOKO 12V/2A (2-30Ah) реалізовано шість ступенів захисту: захист від переплюсування, захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від низької напруги, Захист від перевантаження струмом, захист від перенапруга.
Технічні особливості:
  • Вихідні параметри: 12V
  • Вихідний струм: 2-3A (Максимум)
  • Вихідна лінія: 40 см
  • Довжина кабелю живлення: 70 см.
  • Діапазон зарядки: 2 А-30 Ач
  • Індикація заряду
  • Напруга підзарядки MAX: 13,8V