зарядний пристрій для акумулятора 12В/24В 10A з дисплеєм XoKo (XK-CC12-24)
Код:ЦБ-00163260
Артикул: XK-CC12-24
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
зарядний пристрій для акумулятора 12В/24В 10A з дисплеєм XoKoє інноваційним пристроєм, призначеним для заряджання різних типів акумуляторів автомобілів, АКБ (GEL/SLA). Це зарядний пристрій має інтелектуальну систему, що дозволяє автоматично перемикатися між 12 та 24 вольтовими системами, що дозволяє використовувати для зарядки як легкових, так і вантажний автомобіль.
Перевага:
  • РК-дисплей;
  • Якісні матеріали;
  • Компактні розміри;
  • Наявність охолодження;
  • Захист від зворотного полярності;
  • захист від короткого замикання;
  • Захист від перезаряджання;
  • Повністю автоматичний;
  • Підходить більшість типів батарей;
  • легка вага.
Технічні особливості:
  • Тип: зарядний пристрій для акумуляторів;
  • Потужність: 180 Вт;
  • Масовий зарядний струм: 10А;
  • Особенности: РК-дисплей;
  • Технологія сенсорного перемикача: так;
  • Охолодження: вентилятор;
  • Розміри в упаковці (ВхШхГ): 18.6см x 8.5см x 6см.
Комплектація:
зарядний пристрій;
Упаковка.
Характеристики
Виробник
Група запчастин
Акумулятори та аксесуари
Батьківщина бренду
Китай
Вихідна напруга
Вхідна напруга
Максимальний струм заряду
10 А
Потужність пуско-зарядного пристрою
180 Вт