зарядний пристрій для акумулятора 6В/12В 10А 230В трансформаторне з ручним регулюванням ARMER (ARM-LC10B)
Код:ЦБ-00023881
Артикул: ARM-LC10B
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
Особливість:
  • Вид: Трансформаторне
  • Індикація заряду: стрілочна
  • Підключення до батареї: Крокодил
  • Функції та оснащення: наявність амперметра
  • Споживана потужність: 180 Вт
Трансформаторний зарядний пристрій Armer ARM-LC10B має ергономічний корпус, на лицьовій стороні якого розташовані всі необхідні індикатори і кнопки. Даний зарядний пристрій забезпечено ручкою ручної регулювання вихідної сили струму і вбудованим амперметром, у верхньому лівому кутку панелі, що дозволяє провести процес підзарядки по строго встановленим параметрам. Цей пристрій підійде, як для автомобільних акумуляторних батарей, так і для мотоциклетних, для перемикання вихідного напруги досить встановити тумблер у відповідне положення 6В або 12В, який також знаходиться на передній панель. При підключенні ЗУ до мережі змінного струму, загориться відповідний індикатор мережа.
Характеристики
Виробник
Група запчастин
Акумулятори та аксесуари
Батьківщина бренду
Україна
Гарантія
24 місяці
Вихідна напруга
Вхідна напруга
230 В
Максимальний струм заряду
10 А