Крісло портативне NR-40 синє до 130 кг NeRest (4820211100520BLUE)
Код:ЦБ-00115882
Артикул: 4820211100520BLUE
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
Крісло портативне NeRest NR-40 синє до 130 кг -дуже міцне та зручне.
Якісний матеріал сидіння та надійна металева рама (діаметр каркасу 18 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Крісло дуже швидко складається та розкладається.
для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристика:
  • Висота сидіння стільця: 520 мм
  • Глибина: 530 мм
  • Ширина: 1020 мм