Зарядка для електромобіля Type Tesla 7.4 кВт 32А 1-фаза Wi-Fi Hero FEYREE (FY7-32-1PH-TS-H8)
Код:KL000135747
Артикул: FY7-32-1PH-TS-H8
Готово до відправки
+138,99 на ваш рахунок
Детальніше про програму
13 899
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
безкоштовно
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 17 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 17 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 17 травня
  • м. Київ, вул. Остафія Дашкевича, 15 1 шт
Нова Пошта
Опис
Комплектація:
  • Зарядний пристрій
  • Торба
  • Кріплення настінне для зарядного пристрою
  • Кріплення настінне для зарядного штекера
  • Інструкція
  • картонна коробка
Особливість:
[Високоміцні матеріали]:Відповідає PC+ASA Високоякісний матеріал завтовшки 3,5 мм, більш стабільний і гнучкий, щоб захистити безпеку станції.
Додаткові характеристики:
  • Інтелектуальне управління запам'ятовує кращі налаштування
  • Довговічне теплопровідне покриття та мідний провід
  • Контролюйте життєво важливу інформацію на легко екрані, що читається
  • Можливість підключення по Wi-Fi з телефону
  • 5 метрів досягає і легко упаковується
  • Перетин кабелю: 3Gх6mm"2 + 1х0.5mm"2
  • Вага: 4 кг
  • Розмір: 380х380х100 мм