Генератор газ/бензин BS3500 3 кВтз карбюратором BS-3KW P19LPG/NG BISON (SC-275954)
Код:ЦБ-00101032
Артикул: SC-275954
Уточнюйте наявність
На жаль, даний товар більше недоступний.
Контакти
Телефонуй
Або запитай у чаті
Самовивезення з наших магазинів
  • м. Київ, вул. Нивська, 4г забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, вул. Автолюбителів, 8а забрати 15 травня
  • м. Кропивницький, Клинцівський авторинок забрати 15 травня
  • м. Київ, пр. Миколи Бажана, 26 забрати 15 травня
Опис
Характеристики генератора BISON BS3500:
  • Номінальна потужність: 2.8 кВт
  • Максимальна потужність: 3.0 кВт
  • Номінальна напруга: 230 В
  • Регулювання напруги: AVR
  • Система запуску: Ручний Стартер
  • Вихід постійного струму: 12 В/8.3 А
  • Номінальна частота: 50 Гц
  • Кількість фаз: 1 фаза
  • Коефіцієнт потужності COS: 1
  • Матеріал обмотки: Мідь
  • Рівень ізоляції: F
  • Паливо: Бензин
  • Обсяг паливного бака: 15 л
  • Модель двигуна: BS170F
  • Тип двигуна: одноциліндровий з повітряним охолодженням, 4-тактний, OHV
  • Ступінь стиску: 8.5
  • Система запалювання: TCI
  • Об'єм олії: 0.6 л
  • Розміри: 605 х 445 х 440 мм
  • Вага: 42 кг
Характеристики карбюратора BS-3KW P19LPG/NG:
  • Для генераторів: 2 - 3,5 кВт
  • Тип палива: бензин/газ
  • Діаметр камери: 19 мм.
  • Діаметр шлангу: 4.5 мм.
  • Міжосьове кріплення: 43 мм
  • Габаритні розміри: 190 х 156 х 98 мм